Kuvars Eviye & Bataryalarla

İnce detaylarda göz alıcı şıklık

Doğal kuvars minerallerinin kullanımından gelen benzersiz şıklık, özel formülasyonlar, üretiminde kaliteli malzemelerin yenilikçi Alman teknolojileriyle kullanılması, dayanıklılık kriterlerinde gösterdiği üstün performans uzun ömürlü şıklığı yaşam alanlarınıza taşıyor.

KOLEKSİYONLAR

Kuvars'ın Tasarıma Eşsiz Katkısı

VOGEL


Vogel markası İspanya'nın modern ve kusursuz tasarım gücünü bataryalarda, Alman teknolojisinin yüksek teknik standartlarını kuvarsın etkileyici tasarımsal gücüyle birleştirerek eviyelerde müşterine sunuyor.

Özel reçinesi sayesinde emici bir yapıya sahip olmayan Vogel kuvars eviyeler; lekelere, ısıya, çizilmelere karşı dayanıklıdır. Geçirgen olmaması sayesinde 24 saat hijyenik kalarak, bakteri üremesinin ve barınmasının önüne geçer. Matlaşma ve leke olmadan uzun yıllar ilk kurulumdaki haliyle varlığını sürdürebilir.

Vogel'in doğal kuvars minerallerini işleyerek yüksek performansla benzersiz şıklığı bir arada sunduğu ürünlerini keşfetmek, modern tasarımlı eviye ve bataryalar hakkında detaylı bilgi almak için websitesini inceleyebilirsiniz.

Mutfak ve Banyoların Şıklığına Kuvars Dokunuşu

BATARYA & EVİYELER

Doğanın büyük bir zarafetle sunduğu kuvars minerallerini özel formülasyonlarla güçlendirerek yaşam alanlarına taşıyan Vogel, geleneksel yaklaşımlardan farklı olarak amaca yönelik üretim yerine yaşam alanlarının olmazsa olmaz mataryellerini şıklıkla üretip, yaşam kalitesini yükseltiyor.