EXCLUSIVE

Verde Stone Gallery kalitenin yansımalarını sunar.

Verde Stone Gallery dünya markalarının kalitesini seçkin müşterileriyle buluştururken, kendi yaratmış olduğu markalarıyla da hem yurt içinde, hem de dünya pazarında profesyonel bir ekiple sektörel faaliyetler yürütüyor.

Marazzi, Caesarstone, Estestone, Grande Massimo, Vogel ve Paperstone markalarının, farklı tasarım bakış açılarıyla ortaya koyduğu yüksek kaliteyi, zarafetle sunan ürünlerini ilgilileriyle buluşturuyor. Müşteri öncelikli ve çözüm odaklı tedarik süreçleri yürüterek şıklığın yaşam alanlarına entegrasyonunda profesyonel bir hizmet sunuyor. Kalite testlerindeki başarılarıyla uzun ömürlü kullanım vaadeden ürünleri, renk, desen, materyal ve marka alternatiflerinden oluşan geniş bir portfolyoyu müşteriyleriyle buluşturuyor.

460+ Premium Products

Verde Stone Gallery şıklık, zarafet ve kalite vurgusu taşıyan özel seçkisiyle, dünya markalarının ürünlerini zengin ürün portfolyosuyla sizlerle buluşturuyor.

Verde Stone Gallery, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Uygun saklama koşullarında Türkiye’nin en büyük depolarından kaliteli, çözüm odaklı ve hızlı bir servis sunuyoruz. Dünya markalarının zengin çeşitliliğiyle oluşturduğumuz ürün portfolyomuz; sizleri dekorasyon ve mimaride ihtiyaç duyduğunuz ilhamla buluşturuyor.

VERDE STONE GALLERY

Dayanıklı, güvenli ve tasarımıyla göz alıcı projeleri gerçekleştirmek için doğru malzeme kullanmanın sırrını biliyor.

Dünya çapında yapmış olduğumuz projelerden edindiğimiz tecrübe ile taahhüdümüz yaratıcılık yolculuğunuzda size rehberlik etmek ve yardımcı olmaktır. Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratarak, ulusal ölçekte sektör lideri olup, uluslararası düzeyde ise faaliyet gösterdiğimiz alanda markalaşarak, kendisini kabul ettirmiş, öncü bir şirket haline gelmek vizyonunu taşıyoruz.