1987'den Beri Güçlü Tasarım Tutkusuyla,

Yüzey İnovasyonun Başında

Tasarım tutkusu ve yüksek teknolojik gücüyle 1987'den beri yüzey inovasyonuna katkı sunan Caesarstone ruhunuzu yakalayan şıklığı kuvars tezgahlarla yaşam alanlarınıza getiriyor. Dayanıklı ve güvenli tezgahlar yaratmak için doğal kuvars minerallerini yaratıcılık ve tutkuyla işleyerek sizlere sunuyor.

KOLEKSİYONLAR
Image

DOĞAL KUVARS MİNARELLERİYLE

CAESARSTONE


Kuvars, Caesarstone'un mühendislik bilgisi, özeni ve işçiliği ile çığır açan tezgahlara dönüşüyor.

Caesarstone; kuvars yüzeylerde, 1987 yılında bugüne kadar geçerli olan patentli son teknolojileri kullanarak sektöre öncülük eden bir dünya markasıdır. Global olarak mimarlar ve tasarımcılar tarafından sıklıkla tercih edilen kuvarsın olağanüstü niteliklerini kullanarak konut ve ticari alanlar için ideal materyaller sunmaktadır. Üretimde ve bitmiş üründe karşılanan güvenlik standartları, kuvars şıklığını güçlü, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürl kullanım kriterleriyle kullanıcıyla buluşturmaktadır.

YOĞUN VE GÖZENEKSİZ
DAYANIKLI & UZUN ÖMÜRLÜ
HİJYENİK & ANTİBAKTERİYEL
ÇİZİLMELERE KARŞI DAYANIKLI
TEMİZLEMESİ KOLAY VE PRATİK
ISIYA KARŞI DAYANIKLI

Kuvars minerallerinden aldıkları ilhamı yaratıcılık ve güçlü tasarım tutkusuyla harmanlayarak bir dünya markasına dönüşmüş Caesarstone hakkında detaylı bilgi almak, kuvars işleme yaklaşımlarını keşfetmek, ürün portfolyosuna göz atmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CAESARSTONE

KOLEKSİYONLAR


Zengin renk ve desen yelpazesine sahip Caesarstone koleksiyonlarıyla; iç ve dış alanlarda, yüzeylerde, tezgahlarda ve daha bir çok özel seçimde zamansız ve güçlü hisler uyandıran seçimler yapabilirsiniz. Karar vermeden önce koleksiyonları gözden geçirmeyi, Caesarstone ilhamını keşfetmeyi unutmayın!

"Ham kuvars doğada bol miktarda bulunur, kum gibi yaygındır ancak çelikten daha serttir. Quartz tezgahlar, Caesarstone'un öncülük ettiği insan yapımı bir taştır ve mermer, granit ve diğer doğal taşlarda elde edilemeyen avantajlar sağlamak için yüzeyleri %90'a kadar kuvars mineralleri ile tasarlıyoruz. Saf bir mineral alıyoruz ve onu en sevdiğiniz yüzeye dönüştürüyoruz." CAESARSTONE MARKALI TÜM ÜRÜNLER