İtalyan ailelerinin güçlü ilhamı

yaşam alanlarına şıklık katıyor

Grande Massimo İtalyan ailelerinin güçlü ilhamıyla, yaşam alanlarının ambiyansını yeniden tasarlamak üzere, iç ve dış alanda çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilecek büyük boyutlu porselen plakalar üretiyor.

KOLEKSİYONLAR

Grande Massimo renk kombinasyonundaki uyum, doku ve damarların karakteristiğiyle yaşam alanlarının ambiyansı üzerinde güçlü bir etki yaratır.

Yüksek teknik standartları, uzun ömürlü kullanım güvenilirliği, tasarımındaki benzersiz şıklığı ile etkileyici görsel efektler oluşturmak için yeni ilhamlar yaratan Grande Massimo, uzun ömürlü, ısıya ve çizilmelere karşı dayanıklı, plakalar arası ton farkı barındırmayan porselenleriyle, iç ve dış mekanlarda stil ve teknik özelliklerin muhteşem birlikteliğini sizlerle buluşturuyor.

Büyük porselen plakaları ve farklı kombinasyonlarla bir araya gelerek oluşturduğu büyük desenlerle, özgün ve sıradışı kompozisyonlar oluşturma imkanı sunuyor.

ÇİZİLMELERE
KARŞI DAYANIKLI

Gözeneksiz, güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahip olması sebebiyle sivri materyallerle temasında çizilmeye karşı dayanıklıdır.

TON FARKI
OLUŞTURMAZ

Porselen plakalar arasında ton farkı oluşmaz. Bu sayede yaşam alanı tasarımında kusursuz bir sonsuzluk etkisi yaratmak mümkündür.

ISIYA KARŞI
DAYANIKLI

Isıyla temasa karşı dayanıklıdır. Mutfak tezgahı, şömine gibi sıcakla temasın mümkün olduğu alanlarda güvenle kullanılabilir.

DEVAMLILIĞIN
ETKİLEYİCİ GÜCÜ

Yan yana kullanılan porselen plakalar desenlerinin devamlılığını sağlarken, orjinal kompozisyonlar oluşturma imkanı sunarlar.

Grande Massimo’nın şık seçkisiyle sınırların dışına çıkarak, büyük görsel etkiler yaratmak mümkün. Koleksiyonlarını, porselenlerini ve kataloglarını detaylı incelemek ve Grande Massimo'nun tasarım ilhamını keşfetmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


GRANDE MASSIMO

KOLEKSİYONLAR


Renk tonları ve desenleriyle farklı tarzları yansıtan, Grande Massimo koleksiyonları; sizleri kendi stilinizi yaratmanız için ihtiyacınız olan çeşitlilikle buluşturuyor.

GRANDE MASSIMO MARKALI TÜM ÜRÜNLER