Yüksek teknolojiyi üretime entegre ederek,

Parlak ve mat koleksiyonlarıyla şık yüzeyler

Estestone; tüm yüzeye homojen şekilde dağılan renkli ve metalik parçacıklarıyla yüzeylere estetik ve zengin bir görünüm kazandırırken, mat ve parlak koleksiyonlarıyla seçim skalasını genişleten, modern üretim teknolojilerini şıklıkla sunan bir dünya markasıdır.

KOLEKSİYONLAR

Renkli ve Metalik Parçacıklarıyla

ESTESTONE


Sofistike seçim ve stillerin uygulamalarında sıklıkla rastlayacağınız Estestone porselen & kuvars plakaları; uyumlu ve dengeli renkleri, küçük ışıltılarıyla zamansız seçimlerde öne çıkıyor.

Porselen yüzeylerin sağlamlık kriterlerini taşıması sayesinde, ısıya, çizilmelere, sıvıyla ve güneşle temasa karşı güçlü dayanıklılık performansı sergiler. Modern teknolojileri doğrudan yüzey inovasyonu için kullanarak, 80x300 cm olarak ürettiği plakalarında geleneksel sıvı mürekkep kullanmayarak, tüm yüzey boyunca aynı etkiyi hissetmenizi sağlar.

Yüzey inovasyonu ve yeni nesil üretim teknolojilerindeki performansıyla Estestone markasını keşfetmek, porselen kuvars birlikteliğini zarafetle taşıyan ürünleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Porselen & Kuvars Birlikteliği Tasarıma Boyut Atlatıyor

KOLEKSİYONLAR

Porselen ve kuvarsın birlikteliğinden gelen, güvenilir performans ve güçlü görsel etkiyi bir arada sunan Estestone ürünlerini; zemin kaplamaları, dış cephe, mutfak tezgahları, merdivenler ve mobilyalara kadar sınırsız bir çeşitlilikle iç ve dış alanda güvenle kullanabilirsiniz.

Estestone markasının zamansız, dengeli ve uyumlu bir etki uyandırırken, sofistike bir şıklık sunan ürün portfolyosunu keşfedin.