1935'ten bugüne etkileyici tasarım vizyonu,

inovatif yaklaşım ve geniş ürün yelpazesi

Marazzi stil ve zevklerin güçlü yansımalarını, yüksek teknolijiyi ve yaratıcı gücünü kullanarak ürünlerine yansıtan, yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık kriterlerine sahip, seçkin koleksiyonlarını tüm dünyaya sunan köklü bir markadır.

KOLEKSİYONLAR

Grande Stone Look Granito Black

Marble Look Grigio Carnico

Grande Stone Look Gris Du Gent

Marble Look Verde Aver

Solid Color Metal LookIron Dark

ETKİLEYİCİ TASARIM GÜCÜYLE

MARAZZI


1935 yılında İtalyan tarzını kalite harmanlayarak yansıtmak üzere dünya markası hedefiyle kurulan Marazzi, bugün 140'dan fazla ülkede tarzını yansıtan seramik sektörünün yüksek değerli markalarından biridir.

Araştırma ve geliştirme süreçlerinde şaşmaz bir yetenek, yaşam tarzları, mimari ve tasarımdaki değişiklikleri ve gelişmeleri tahmin etme, takip etme, bunlara yanıt verme yeteneği, çevre ve sürdürülebilirliğin önceliklendirilmesi Marazzi marka değerini yükseltiyor.


Uzun yıllara dayanan deneyimin ve yaratıcı gücün etkisiyle, tüm dünyada mimari ve dekorasyonunun öne çıkan ürünleri Marazzi markasını taşıyor. Sizler de Marazzi markasını yakından tanımak, koleksiyonlarını, ürünlerini ve kataloglarını detaylı incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


İTALYAN TARZININ YANSIMASI

KOLEKSİYONLAR


Farklı dokular, yüzeyler ve renkler ile gelen geniş ürün yelpazesiyle, yaşam alanlarını tasarlarken ilham verecek, Marazzi koleksiyonlarına yakından bakın.

MARAZZİ MARKALI TÜM ÜRÜNLER